27-calowy monitor AOC e2752Vq

AOCi2352VhAOC prezentuje nowy multimedialny monitor e2752Vq o przekątnej 27″ (68,6 cm). Model ma liczne złącza i imponującą przekątną ekranu, a dzięki technologii LED jest energooszczędny. Doskonale sprawdza się w zastosowaniach biurowych, domowych i rozrywkowych.

Model e2752Vq jest wyposażony w podświetlenie LED, obsługuje rozdzielczość 1920 x 1080 i zapewnia kontrast na typowym poziomie 1200:1. Te cechy kwalifikują go zarówno do zastosowań biurowych, jak też do gier i rozrywki. Powierzchnia ekranu jest wystarczająco duża, by w skali 1:1 wyświetlić obok siebie dwie strony dokumentu. Monitor sprawdza się doskonale w pracach graficznych, w dynamicznych grach i odbiorze obrazu wysokiej rozdzielczości. Czas reakcji matrycy wynosi 2 ms, co oznacza bardzo ostry i nierozmazany obraz nawet w szybko zmieniających się scenach. Ten uniwersalny monitor multimedialny ma również dwa wbudowane głośniki.

Ekran można nachylać w zakresie od -3°do 19°, a szeroki kąt widzenia (170° w pionie i 160° w poziomie) zapewnia wysoki komfort oglądania w biurze i w domu. Zintegrowane oprogramowanie Screen+ umożliwia podzielenie ekranu na osobne obszary, co pomaga wykonywać zadania przy jednoczesnym korzystaniu z różnych programów.

Do monitora można podłączać urządzenia przez gniazda D-Sub, DVI-D, HDMI, DisplayPort oraz USB. Istnieje możliwość jednoczesnego podłączenia kilku urządzeń — wtyczek z pamięcią, laptopów, kamer lub aparatów cyfrowych.

Mimo dużych wymiarów ekranu, dzięki technologii LED, zużywa bardzo mało prądu. Podczas pracy pobór energii wynosi poniżej 38 W, a w trybie oczekiwania tylko 0,5 W. Specjalne oprogramowanie e-Saver oszczędza energię automatycznie odłączając monitor, gdy ten przez pewien czas nie jest używany. Model spełnia wymagania międzynarodowych norm dotyczących oszczędzania energii, w tym TCO 5.0, EPEAT Silver oraz Energy Star 5.0.

Monitor AOC e2752Vq jest już dostępny, a jego sugerowana cena detaliczna to 1394zł.

źródło:Informacja Prasowa

This entry was posted in Monitory & TV, Newsy and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>