Wielodotykowy wyświetlacz Philips BDT5530EM

wyswietlacz_BDT5530EMFirma MMD, producent i dystrybutor monitorów LCD oraz wyświetlaczy public signage marki Philips, informuje o wprowadzeniu na polski rynek nowej oferty wielodotykowych wyświetlaczy z serii BDT.

Spośród modeli z serii BDT wyróżnia się podświetlony krawędziowo diodami LED model BDT5530EM, który może pełnić zarówno funkcję ekranu, jak i stołu dotykowego. Dzięki technologii wykrywania dotyku wykorzystującej podczerwień, 55-calowy monitor może być jednocześnie dotykany w 32 miejscach.

Philips Bdt5530em wyświetla obraz w rozdzielczości 1920×1080, o maksymalnej jasności 450 cd/m2 oraz współczynniku kontrastu wynoszącym 4000:1. Typowy czas reakcji wyświetlacza to 6,5 ms. Model ten charakteryzuje się bardzo szerokimi kątami widzenia równymi 178° zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Dzięki szeregowi złączy, m.in. VGA, HDMI, DVI-D, USB czy RS232, do ekranu można podpiąć jednocześnie projektor, komputer i inne urządzenia. Monitor wyposażony jest również w dwa głośniki o mocy 12 W każdy.

Model BDT5530EM może służyć jako ekran dotykowy zawieszony na ścianie zgodnie ze standardem VESA. Dzięki dołączonym do zestawu 8-centymetrowym nóżkom można go łatwo zmienić w dotykowy stół. Wyświetlacz przystosowany jest do pracy 24/7, niezależnie od tego, czy służy jako ekran do prezentacji produktów w sklepie, stół do jednoczesnej gry kilku użytkowników czy jako pomoc w prowadzeniu lekcji w szkole.

Ekran wyposażony jest w czujnik AmbientLight, który dostosowuje jasność wyświetlacza do oświetlenia zewnętrznego oraz czujnik temperatury, dzięki któremu po przekroczeniu krytycznej temperatury sprzętu automatycznie uruchamiają się chłodzące je wentylatory. Monitor współpracuje z większością oprogramowania służącego do obsługi wielodotykowych wyświetlaczy.

Dzięki funkcji SmartPower, która pozwala na dostosowywanie parametrów wyświetlania w zależności od zawartości ekranu, model ten może pobierać zaledwie 77 W. Przy standardowych ustawieniach ekranu pobór energii elektrycznej wynosi 123 W.

Zestaw BDT5530EM waży 53 kg przy wymiarach 1350×815×74,84 mm. Szerokość ramki wynosi 62,5 mm.

Produkt objęty jest dwuletni producenta ą gwarancjąw systemie door-to-door.

źródło:Informacja Prasowa

This entry was posted in Monitory & TV, Newsy and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>