Genius DX-ECO – bezprzewodowa mysz, którą naładujesz w 3 minuty

genius_logoDX-ECO firmy Genius to bezprzewodowa myszka, która nie potrzebuje baterii do działania.

Dla osób które nie lubią używać myszki, która ze względu na zastosowane baterie jest cięższa od konstrukcji przewodowych DX-ECO będzie idealnym rozwiązaniem. Myszka ta łączy w sobie możliwość bezprzewodowej komunikacji z komputerem dzięki pasmu radiowemu o częstotliwości 2.4GHz i pozwala na pracę w odległości do 10 metrów, z lekkością samej konstrukcji dzięki zastosowaniu pozłacanego kondensatora, który pełni funkcję akumulatora i powinien działać bez problemu do 100 tys. ładowań. Myszka działa dzięki małemu odbiornikowi USB, przez który również następuje ładowanie akumulatora, a wystarczą na to jedynie 3 minuty, aby myszka mogła pracować przez cały tydzień. Ponieważ nie mamy tu baterii myszka waży jedynie 95 gramów, natomiast jej wymiary to 110x 73 x 35 mm. Czułość DX-ECO wynosi 1600 DPI, która może zostać zmniejszona do 800 DPI, jeżeli pierwsza jest dla nas zbyt wysoka lub chcemy wydłużyć czas pracy bez ładowania.

Oprócz podstawowych 2- przycisków mamy także dwa przyciski służące do przełączania się między stronami przeglądarki, rolkę która służy także za osobny przycisk oraz przycisk do zmiany czułości. Myszka powleczona jest z boku także gumową tkaniną ułatwiającą uchwyt.

Genius DX-ECO został wyceniony na 49.99 USD

 

Genius_DX-ECO

źródło:vr-zone
This entry was posted in Newsy and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>