Laserowy Razer Orochi o czułości 6400 DPI

Razer znany przede wszystkim z produkcji myszek przeznaczonych dla graczy postanowił niedawno wzbogacić swoją kolekcję gryzoni o zaktualizowany model Razer Orochi z sensorem laserowym oraz czułością wynoszącą aż 6400 DPI.

Razer Orochi to bezprzewodowa myszka komunikująca się z notebookiem przy użyciu cyfrowej łączności Bluetooth 3.0. Myszka posiada także możliwość podpięcia kabla przy użyciu portu USB. Osoby ceniące bezprzewodową wygodę użytkowania będą musiały zasilać myszkę aż dwoma bateriami AA, które według zapewnień producenta mają wystarczyć na nieprzerwaną 30 godzinną grę. Oczywiście zasilanie poprzez baterie nie jest najlepszym rozwiązaniem, z drugiej jednak strony dla niektórych zapalonych graczy 30 godzin ciągłej rozgrywki może wydawać się niezbyt dużą ilością i zdecydują się i tak na kabel. Wydaje się że myszka powstała bardziej z konieczności posiadania bezprzewodowego modelu o dobrej specyfikacji niż z właściwego zapotrzebowania na taki produkt, a przynajmniej w tym segmencie rynku, gdyż przeciętny użytkownik laptopa chętnie zaopatrzy się w bezprzewodową myszkę.

Razer Orochi został wyposażony w 5 programowalnych przycisków oraz podświetlaną rolkę.

Cena nowej myszki Razera to ok. 280 zł

 

razer_orochi-2

razer_orochi-3

źródło:techpowerup

This entry was posted in Newsy, Urz.Mobilne and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>