Motorola Droid RAZR z wyświetlaczem Super AMOLED

Motorola_Droid_RAZRMotorola pokazała swój nowy smartphone z systemem Android Motorola Droid RAZR. Telefon oprócz systemu operacyjnego od google wyposażony jest w 2-rdzeniowy procesor SoC 1.2 GHz Ti OMAP 4460 oraz posiada 4.3″ wyświetlacz Super AMOLED qHD, który ma wyższy współczynnik kontrastu i lepiej odwzorowuje kolory niż niektóre wyświetlacze o przekątnej 3.5 cali. Motorola chce dać do zrozumienia potencjalnym klientom, że ich smartphone jest szybszy i ma lepszy wyświetlacz od iPhone’a 4S. Droid RAZR może robić zdjęcia o rozdzielczości 8Mpix przy pomocy aparatu znajdującego się na tylnym panelu smartphone’a. Drugi obiektyw znajdujący się z przodu telefonu może zapisywać materiał w rozdzielczości 720p. Pojemność baterii wynosi 1800mAh, natomiast sam RAZR ma grubość zaledwie 7.1mm i zbudowany jest ze stali oraz kevlaru, mocnego syntetycznego materiału wyprodukowanego przez firmę Dupont. Wiadomo też o kilku przydatnych funkcjach, które mają ułatwić użytkownikom życie, jedną z nich jest Smart Actions czyli swoisty system oszczędności energii , który ma zredukować zużycie baterii dzięki wyłączaniu niepotrzebnych funkcji takich jak GPS podczas gdy będziemy przebywać w domu. Kolejną aplikacją jest MotoCast, która jest autorską prywatną usługą w chmurze od Motoroli, dzięki której będziemy mogli wysyłać i odbierać dane pomiędzy smartphonem a komputerem. Motorola wspomniała także o specjalnym oprogramowaniu przeznaczonym dla przedsiębiorstw.

Motorolę Droid RAZR można będzie zamówić w systemie przedsprzedaży już 27 października, natomiast w listopadzie będzie dostępny w sklepach oraz sieciach komórkowych za 299 USD.

Motorola_Droid_RAZR_2Motorola_Droid_RAZR_3Motorola_Droid_RAZR_4

 

źródło:anandtech
This entry was posted in Newsy, Smartphone and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>