Obudowa ANTEC ONE – USB 3.0 i możliwość zastosowania do pięciu wentylatorów

Firma ANTEC, z myślą o graczach komputerowych, wprowadziła na polski rynek obudowę ONE, która charakteryzuje się estetycznym wyglądem i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

ANTEC ONE to ważąca 4,9 kg konstrukcja typu Midi Tower o wymiarach 488 x 208 x 438 mm, która pomieści płyty główne w standardach ATX, microATX i Mini-ITX oraz maksymalnie siedem kart rozszerzeń o długościach do 266 mm. Znajdujące się po bokach konstrukcji wybrzuszenia pozwalają na zamontowanie chłodzenia CPU o wysokości do 155 mm, a dodatkowo dzięki przepustom w tacce na płytę główną rozwiązany został problem plątających się kabli.

Na przednim panelu znalazły się dwa porty USB 3.0 (w zestawie również adapter na USB 2.0), gniazdo mikrofonowe i słuchawkowe, przyciski Power oraz Reset, a także diody sygnalizujące pracę komputera i dysków twardych.

Obudowa ma trzy zatoki 5,25” (na kieszenie dyskowe, napędy optyczne lub kontrolery obrotów), a także pięć zatok wewnętrznych 3,5” i dwie 2,5” przeznaczone dla dysków SSD. Dyski są dodatkowo chronione przez osłonę w kształcie plastra miodu, a do ich instalacji nie są wymagane narzędzia.

ANTEC ONE wykorzystuje dwa fabrycznie zamontowane wentylatory o średnicy 120 mm – jeden u góry i jeden z tyłu obudowy. Ponadto istnieje możliwość instalacji trzech dodatkowych wentylatorów w bocznej i przedniej części (120 mm) oraz jednego na dole skrzyni (120 lub 140 mm).

Spód obudowy wyposażono w filtr przeciwkurzowy, który dodatkowo chroni zasilacz, a na tylnej ściance znalazły się gumowe przepusty na węże chłodzenia cieczą. Przedni panel pokryty jest siatką, która zabezpiecza przed dostawaniem się kurzu do środka.

Sugerowana cena detaliczna obudowy ANTEC ONE wynosi 269 brutto.

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

ANTEC_ONE

 źródło:Informacja Prasowa

This entry was posted in Newsy, Obudowy and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>