Podstawka chłodząca dla laptopa ZM-NC11

podstawka_chlodzaca_ZM-NC11W ofercie firmy Zalman pojawiła się podstawka chłodząca wyposażona w bardzo duży, 22-centymetrowy wentylator, który z łatwością poradzi sobie z obniżeniem temperatury laptopa w upalne dni. Najnowszy model, ZM-NC11, jest bardzo cichy – generuje zaledwie 17dB przy najniższych obrotach wentylatora. Cechuje go również atrakcyjna cena oraz bardzo niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną, ponieważ zasilić go można z jednego portu USB.

Odpowiedni profil urządzenia zapewnia komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnej pracy na notebooku. Zalety korzystania z podstawki chłodzącej odkryją również gracze sieciowi, którzy z pewnością niejednokrotnie spotkali się z problemem przegrzewającego się laptopa, a równocześnie zwracają uwagę na wygodę, gdyż są szczególnie narażeni na zmęczenie wynikające z długotrwałej rozgrywki.

Model ZM-NC11 cechuje się stylowym designem, nawiązującym do efektownie wykonanej obudowy Zalman Z11. Podstawka ZM-NC11 przeznaczona jest dla notebooków 12-17”. Zastosowany w niej wentylator może pracować w zakresie od 620 do 720 obr./min (prędkość obrotowa regulowana pokrętłem; możliwość całkowitego wyłączenia przyciskiem On/Off). Warto dodać, że sprzęt wyposażono w 2 porty USB, aby użytkownik nie tracił gniazda USB w laptopie.

Podstawkę wykonano z czarnego, wytrzymałego plastiku. Zastosowano w niej także stalowe elementy. Do zestawu dołączony jest kabel USB.

Sugerowana cena detaliczna podstawki Zalman ZM-NC11 wynosi 99 zł brutto.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

źródło:Informacja Prasowa

This entry was posted in Newsy, Notebooki and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>