Transcend JetFlash 780 – eleganckie pendrive’y USB 3.0

TRANSCEND_JetFlash_780Transcend  wzbogaca linię pamięci flash wyposażonych w interfejs USB 3.0 o model JetFlash 780. Zamknięte w gustownej obudowie z wzorem szachownicy pamięci oferują transfer danych sięgający 140MB/s.

Dzięki wykorzystaniu interfejsu USB trzeciej generacji, nowe pamięci Transcend cechują się wysokimi osiągami w transferze danych. Szybkość transferu w wersji 16GB dochodzi do 40MB/s przy zapisie oraz do 140MB/s przy odczycie, co pozwala na szybkie i wygodne przenoszenie danych o dużej pojemności.

JetFlash 780 wyróżnia się elegancką czarno-srebrną obudową, zespoloną przy pomocy technologii ultradźwiękowej, co zapewnia szczelność i ochronę wnętrza pamięci.

JetFlash 780 występuje w wersjach o pojemności 8 oraz 16GB.

Dodatkowo firma Transcend udostępnia oprogramowanie Transcend Elite do zarządzania danymi, pozwalające na wykorzystanie pendrive’a jako  klucza dostępu do komputera czy wybranych kont w Internecie.

Ceny pamięci JetFlash 780 na rynek polski nie są jeszcze znane.

Pendrive’y objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

źródło:Informacja Prasowa

 

 

This entry was posted in Newsy, Pamięci & HDD and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>