Wiedzmiń 3:Dziki Gon – pierwszy trailer ukazujący rozgrywkę

wiedzmin3-dziki-gon

CD Projekt Red pokazał najnowszy trailer z trzeciej części sagi o Wiedzminie, który przedstawia fragmenty rozgrywki liczone w czasie rzeczywistym na silniku gry.

Na filmiku możemy zobaczyć między innymi jak wygląda poruszanie się po otwartym, jak zapowiadają twórcy gry świecie przy pomocy żaglówki czy też konno, zobaczymy również fragmenty ukazujące walkę i samą eksplorację pięknie zaprojektowanego świata, w którym „flora i fauna tworzy żywy ekosystem, reagujący na zdarzenia wywołane przez gracza”.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma posiadać ogromny w pełni otwarty świat, 35 razy większy niż ten zaimplementowany w drugiej części legendy o Geralcie z Rivii, w którym będzie na nas czekać masa szczegółowo dopracowanych questów.

Twórcy zapowiadają także całkowicie przebudowany system walki, który ma być podobny do tego znanego z tradycyjnych bijatyk. Jestem ciekawy w jaki sposób CD Projekt RED rozwiąże tą kwestię, bo uważam że taki system to minus dla gry rpg, a nie plus. Pozostaje mieć nadzieje że nie zamieni to rozgrywki w bezmyślną siekankę.

Gra prezentuje się na prawdę ciekawie, a i pod względem graficznym zapowiada się na prawdziwy majstersztyk, zresztą sami zobaczcie.

 

 

 Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie mieć premierę w 2014 roku na konsolach nowej generacji Xbox One i PS4 oraz oczywiście na PC’etach

Aktualizacja: Poniżej możecie zobaczyć również najnowszy film FMV z Wiedźmina 3

 źródło:thewitcher
This entry was posted in Gry, Newsy and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>